W kolejnych latach zakłady Termo Teknik rozszerzały zakres produkcji o elektryczne podgrzewacze c.w.u, kotły zasilane olejem i paliwem stałym oraz grzejniki elektryczne.
W 1990 r. została otworzona nowoczesna fabryka grzejników panelowych w miejscowości w Corlu a w roku 1995 Termo Teknik jako pierwszy zakład w Turcji rozpoczął produkcję grzejników drabinkowych.
W 1999 r. dołączył do międzynarodowej grupy Caradon obecnie SRG z centralą w Wielkiej Brytanii.
W chwili obecnej Termo Teknik zajmuje się produkcją i sprzedażą grzejników panelowych, drabinkowych oraz kotłów gazowych. Roczna zdolność produkcyjna wynosi 4.5 miliona sztuk grzejników z 5 nowoczesnych linii produkcyjnych, co stawia firmę na pozycji jednej z największych fabryk w tym sektorze w Europie. Termo Teknik jest jednym z pierwszych producentów grzejników w Europie, który otrzymał certyfikat ISO 9000. Dodatkowo posiada akredytację BS ISO 9001:2000 oraz międzynarodową normę EN442, poza tym wiele innych norm i standardów, jak np. DIN, BSI, NF, GOST-R, UkrSEPRO, EMI, TSE itp.
Naszym przesłaniem jest zapewnienie klientom najwyższej jakości usług oraz szerokiej gamy produktów o doskonałej jakości.
Firma Termo Teknik stale udoskonala swoje produkty i wprowadza nowe modele dążąc do osiągnięcia pozycji lidera wśród producentów grzejników panelowych w Europie.
Nowe inwestycje, których ukończenie jest planowane w 2016 roku, spowodują, że zakłady produkcyjne Termo Teknik będą największą na świecie fabryką produkującą stalowe grzejniki panelowe. Dzięki obecnym inwestycjom w wysokości 120 milionów dolarów zakład będzie dysponował 43 000 m² powierzchni produkcyjnej na obszarze 84 000 m² ,osiągając produkcję 5 milionów metrów bieżących grzejników rocznie.